Najtańsze paliwo do ciężarówki i samochodu osobowego. Karta podarunkowa BP

Czemu rosną ceny paliw? Czy cena paliwa wzrośnie? Jak i gdzie kupić tańsze paliwo?

tanie paliwo do ciezarowki

Jak dobrze wiemy ceny paliw w naszym kraju są dość wysokie a ostatnio nawet jedne z najwyższych w Europie. Przyczyn jest dość sporo jedna z nich to efekt niespokojnej sytuacji na Bliskim Wschodzie. Wszystko zależy czy sytuacja się uspokoi, jeśli nie to ceny paliw przez jeszcze długi czas mogą utrzymywać się na obecnym lub wyższym poziomie.

Karta podarunkowa dostępna w sieci BP. Sposoby na tańsze paliwo.

  • Jednym ze sposobów na zakup tańszego paliwa dotyczy osób mieszkających blisko wschodniej granicy. Mogą po prostu przejechać przez granice i zatankować auto do pełna i wrócić.
  • Kolejnym sposobem może być zbieranie punktów na stacjach. Po uzbieraniu odpowiedniej ilości punków możemy wymienić je na różne rzeczy zaczynając od sprzętu po bony paliwowe. Wadą tego sposobu jest to, że trzeba dość sporo tankować. Opcja wydaje się dobra, jeśli tankujemy służbowe auto wtedy punkty mamy za darmo. Takie karty lojalnościowe możemy spotkać na stacjach ORLEN,BP,Circle K EXTRA Club oraz innych.
  • Trzecim sposobem jest udział w konkursach. Tak w których do wygrania mamy bony paliwowe, karta podarunkowa oraz inne bonusy obniżające cenę paliwa.

Jaki sposób na tańsze paliwo najlepszy?

Podsumowując do wszystkich sposobów pierwsze dwa wydają się dość znane i stosowanie w przypadku ostatniej każdy czytający ten tekst podejdzie do niego z dystansem. Nie dziwi mnie jest sporo stron, które wymagają wysłania sms bądź podania innych wrażliwych danych czego chcemy uniknąć. Pamiętajmy jednak, że są oferty w których możemy wygrać takie bony może nie są to spore sumy, ale warto spróbować nie ryzykujący przy tym podanie szczegółowych danych jednym z takich stron jaką mogę polecić jest ta strona: KLINIK TUTAJ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE na kartę podarunkową na stacji ORLEN.

Jedna z niewielu na jakich można coś wygrać. Jeśli nie spróbujesz nie wygrasz i chyba tak jest z wszystkim. Powodzenia 😉

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.